Аеропорт Амстердама

Амстердамський Схіпхол - найбільший міжнародний аеропорт Нідерландів. 15 років поспіль аеропорту Схіпхол вдавалося утримувати звання кращої повітряної гавані Європи. Всього в аерокомплексі задіяно 5 пасажирських злітно-посадочних смуг і ще 1 служить для чартерних рейсів. Весь аеровокзал складається з одного загального терміналу, який поділений на окремі зали. Аеропорт в Амстердамі має в вільному доступі  зали Schiphol Plaza, магазини, бібліотеку, музей,  для пасажирів з дітьми дитячу ігрову кімнату, пункти громадського харчування, а для тих хто хоче негайно одружитись знаходиться відділ одруження. 

Як добратись з/до аеропорту

Аерокомплекс знаходиться в 18 кілометрах від столиці Голландії. Якщо вам пощастить не застряг в пробках, ти ви доберетеся до нього за 20 хвилин. Від терміналу до центру міста можна доїхати на автобусі, приміській електричці або прокатному автомобілі. Стоянка особистого автомобіля буде коштувати в межах 5 євро.

Потяг. Станція знаходиться біля виходу із залу прильоту. Інтервал руху - 15 хвилин (вночі - раз на годину). Потяги курсують до Центрального вокзалу. Квитки можна купити в касах або спеціальних автоматах.

Автобус. Conexxion № 197 і Conexxion № 370 йдуть в центр міста (Leidseplein). Відправлення з платформи А7, з 5:13 до 0:00. Квитки продаються на інформаційній стійці Holland Tourist. 

Таксі. Стоянка навпроти виходу з Schiphol Plaza.