Аеропорт Познань

Міжнародний аеропорт Познань - Лавиця імені Генрика Венявського є одним з найстаріших аеропортів Польщі. Повітряна гавань приймає міжнародні, внутрішні і торгові рейси. Аеропорт Познань пропонує до послуг пасажирів комфортабельні зали очікування, камери зберігання, пункти обміну валют. Також є зона обслуговування ВІП клієнтів, а також переговорні кімнати і конференц-зали. У терміналах є безліч кафе і ресторанів, а також магазинчики і магазин безмитної торгівлі Duty Free, і готель. На території аеровокзалу є сервіс прокату автомобіля або скористатися послугами платного паркування. А також не можна не відзначити медичний пункт і технічні можливості аеропорта  для людей з обмеженими можливостями.

Як дістатися з / до аеропорта

Аеропорт імені Генрика Венявського розташований в п'яти кілометрах від центру Познані в західному напрямку, до нього досить не складно дістатися на громадському транспорті.

Автобус. В аеропорт від центрального залізничного вокзалу Познані ходять такі маршрутні автобуси, № 48, 59, 242 і експрес маршрут L.

Таксі. Поїздка з аеропорту Познані на таксі в центр міста коштує орієнтовно 45 € і займе 30 хвилин. Машину можна замовити на місці парковки таксі.