Аеропорт Стокгольма

Аеропорт Stockholm Arlanda - міжнародний аеропорт Швеції. Розташований в 37 км на північ від Стокгольма, в 40 км на південний схід від міста Уппсала. Це найбільший аеропорт серед країн Північної Європи. З аеропорту Arlanda відбуваються вильоти по більш 160 напрямками. Аеропорт має 4 термінали Термінал 5 і новий пірс F з'єднані будівлею Арланда Північний. Між терміналами 4 і 5 розташована торгова зона SkyCity, куди відкритий доступ пасажирам. SkyCity включає ресторани, бари, магазини, готелі, конференц-зали. Тут також базуються офіси деяких банків, є аптека і хімчистка. Територією аеропорту курсує безкоштовний автобус. Автобус везе до готелів, парковок і офісів оренди автомобілів.

Як дістатися з / до аеропорту

Потяг. Найшвидший спосіб дістатися з аеропорту Арланда до центру Стокгольма - швидкісний поїзд Arlanda-Express. Поїздка до центрального залізничного вокзалу займе 20 хвилин, поїзд прямує без зупинок.

Автобус. Автобус компанії Flygbussarna, пункт призначення-центральний автовокзал. Час у дорозі становитиме 40 хвилин. Автобус робить кілька зупинок.

Таксі. Поїздка з аеропорту Стокгольма на таксі в центр міста коштує орієнтовно 45 € і займе 35 хвилин. Машину можна замовити на місці парковки таксі.