Чи можна літати вагітним жінкам?

Іноді буває так, що жінки вагітні жінки, повинні подорожувати літаком. Але тоді виникає питання чи вагітній жінці дозволено літати, якщо це безпечно для дитини. Зараз ми спробуєм розказати вам про це.

Можна літати в кінці першого триместру вагітності і в другому триместрі вагітності. Але тільки за умови якщо, коли жінка почуває себе добре.

Лікарі рекомендують включати польоти в перші 8 тижнів. Всерівно досі немає достовірної інформації про вплив польоту на дитину. За цей час дитина активно розвивається.

У третьому триместрі вагітності, лікарі рекомендують не використовувати літак, тому ще тягне за собою великий ризик настання передчасних пологів. Саме тому авіакомпанія представила обмеження для вагітних жінок в останні місяці. Деякі авіакомпанії можуть також запросити дозвіл від лікаря.

Медичні протипоказання та можливі ускладнення

Ризик викидня, пов'язаний з гіпертензією або маточною кровотечею, що може спричинити погіршення стану вагітної. Під час польоту, а також гипоксичний стан може збільшитися через зміну тиску повітря. Якщо у жінок є також поява отруєння і токсикоз, лікарі рекомендують утриматись від польотів в даний період.  

Але якщо жінка відчуває себе добре, і лікар дозволив вагітна все рівно повинна бути обережною і слідувати рекомендаціям лікаря.

Рекомендації щодо вибору класу літака, однозначно краще вибирати місце в бізнес-класі літака, вони більш зручні і м’якіші. Під час польоту бажано вставати і робити гімнастику для ніг.

Але якщо  вагітна жінка має медичне протипоказання, або страх висоти, то краще їхати на машині або поїзді. Приємного польоту.