Рейтинг готелю або що означають зірки?

Всім відомо, що є різні готелі, від простого «спального місця» до майже замку. У всьому світі було прийнято рішення провести класифікацію готелів за зірками. Це полегшує вибір туристам. Ми можемо пояснити, що означають ці зірки.

1-зірковий готель

Зазвичай цей готель знаходиться далеко від центру. Номери невеликі і  не дуже прості. Іноді буває, що в кімнаті немає душа. 1-зірковий готель в основному для туристів, які шукають нічліг.

2-зірковий готель

Це те, де ви можете залишатися в комфорті. Кімнати вже більше. Майже завжди є душ і туалет. 2-зірковий готель розташований в центрі міста. Деякі 2-зіркові готелі з радістю запропонують вам сніданок для гостей.

3-зірковий готель

Це найпоширеніші готелі середнього класу. Номери досить великі і зручні. Є телевізор, телефон і в більшості випадків міні-бар. У всіх тризіркових готелях у вас є можливість поснідати, а іноді і поїсти. В готелі або поруч з готелем є ресторани, магазини. Він розташований в центрі, або недалеко від нього.

4-зірковий готель

Вони мало відрізняються від 3-зіркових готелів, що стосується розміщення. Але 4-зіркові готелі мають набагато більше додаткових послуг. У цьому готелі є 100% ресторан, можливо, також парковка для клієнтів і фітнес-центр з басейном. У чотиризірковому готелі завжди є фен, гель для душу, шампунь.

5-зірковий готель

5-зірковий готель - це місце, де ви можете жити і працювати і не виходити з готелю. От і все. Тут є кілька ресторанів з різними кухнями, барами, спортивним залом, басейном. Обв’язково є конференц зал. Тут є абсолютно все, щоб приготувати чай або каву, а також пальто і взуття для дому. 5-зірковий готель є єдиним готелем класу, де є спеціальні кімнати для курців.