11 жовтня, Авіакомпанія Ernest Airlines відкрила рейси до Риму з аеропорту «Київ»

А чи кидали ви монетку в фонтан Треві? Як ні, у вас з'явилася чудова можливість це зробити. Трохи про Треві… Це величезний бароковий фонтан, що розташований поруч з чудовим палацом Palazzo Poli на центральній площі міста. Туристи, які приїжджають до Риму зі всього світу знають про традиції кидати монетки, саме правою рукою через ліве плече. Є повір'я, що людина, яка кинула монетку у фонтан, неодмінно приїде сюди ще. Дві монети – на вас очікуватиме романтична зустріч. Три – весілля. Чотири монети - багатство. П'ять монет - розлука.

Кадри з Фонтаном Треві є у багатьох стрічках - «Римські канікули», «Солодке життя», «Шалено закоханий» та багатьох інших.

Вулиці Риму – це сплетіння історії, спогадів, інтриг і краси. Колізей осяяний сонячним промінням, численні кав’ярні і ресторани, велич Пантеону, Сикстинська капела і серце католицизму Ватикан. Придбавши квиток до цього вікового міста, ви отримаєте чудовий мікс – відпочинок одночасно у сучасному європейському місті та матимете можливість у будь-який момент зробити крок на кілька століть назад.

Авіаквиток Київ-Рим коштуватиме від 39 евро, в обидва напрямки – від 78 евро. Рейси авіакомпанії Ernest до Риму виконуються щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці. Виліт з Києва об 11.25, виліт з Риму о 14.20.

Прес-служба аеропорту "Київ" (Жуляни)

Джерело інформації: Український авіаційний портал