Аеропорт Чернівці веде переговори про рейси в Бухарест і Тель-Авів

Керівництво аеропорту Чернівці веде переговори з авіакомпаніями з України та Румунії про запуск нових рейсів - це можуть бути перельоти в Бухарест і Тель-Авів. Про це, як пише ЦТС з посиланням на Молодий буковинець, повідомив мер Чернівців Олексій Каспрук. "На папері вже існує дозвіл на виконання рейсу на Тель-Авів", - нагадав Каспрук.

"Одна з найбільших румунських компаній Blue Air, яка позиціонує себе як лоукост ... Було обговорено напрямок рейсу Чернівці-Бухарест для того, щоб чернівчани могли там пересідати на рейси в інші частини світу", - додав міський голова.

Також він сказав, що Чернівці хочуть запропонувати співпрацю Air Moldova і Turkish Airlines, у якої виникли складності з аеропортом Івано-Франківськ: "Молдавські авіалінії, Турецькі авіалінії, які працюють на ринку України ... У них зараз певна проблематика виникла з Івано-Франківським аеропортом. Ми пропонуємо альтернативу ".

Нагадаємо, що раніше в самому чернівецькому аеропорту також інформували, що підприємство веде переговори про можливість виконання рейсів з румунською низкобюджетной авіакомпанією Blue Air, тривають переговори з українською авіакомпанією Yanair.

Відзначимо, що в Yanair неодноразово заявляли про намір літати з Чернівців до Тель-Авіва. "Ми плануємо запускати спочатку чартерні рейси до Єгипту і в різні європейські країни, де є гірськолижні курорти. А в майбутньому, впевнений, будемо мати з Чернівців і регулярні рейси в Німеччину, Тель-Авів та Іспанію", - говорив в грудні минулого року комерційний директор Yanаir Тарас Стригуненко.

Джерело інформації: Центр Транспортних Стратегій