AirBaltic збільшила норму провозу ручного багажу при оплаті спеціального збору

AirBaltic змінила порядок провезення ручної поклажі, дозволивши брати з собою на борт літака важчі речі після оплати спеціального збору. Як повідомили avianews.com в авіакомпанії, його розмір становить 8,99 євро за переліт в одну сторону при оплаті під час бронювання квитка на сайті авіакомпанії, 12,99 євро при оплаті в агентстві під час бронювання авіаквитка і 14,99 євро при оплаті через сайт або агентство вже після оплати квитка.

Оплата збору дозволяє пасажиру взяти з собою речі до 12 кг, при цьому стандартна норма безкоштовного провозу залишилася на колишньому рівні - 8 кг. В обох випадках збережені обмеження на габарити ручній поклажі - розміри основного предмета не повинні перевищувати 55х40х23 см, додаткового 40х30х10 см.

Оплатити провезення важчої ручної поклажі можна не пізніш як за одну годину до вильоту через сайт або в агенції. Оплата даної послуги в аеропорту неможлива. У разі, якщо біля виходу на посадку у пасажира зафіксують перевищення ваги ручної поклажі, йому необхідно буде заплатити збір 60 євро, при цьому валіза буде перевозитися в багажному відсіку літака.

Нову послугу в airBaltic ввели після того, як дослідження показало, що вага ручної поклажі 15% з 2000 року перевірених пасажирів перевищував встановлені норми.

Джерело інформації: www.avianews.com