Авіакомпанія "Мотор Січ" підтвердила запуск рейсу Київ-Ужгород з 15 березня

Авіаперевізник раніше вже працював на даному маршруті. Авіакомпанія "Мотор Січ", починаючи з 15 березня, приступає до виконання рейсів за маршрутом Київ-Ужгород. Як передає ЦТС, відповідне повідомлення перевізник розмістив на своїй офіційній сторінці в Facebook. Таким чином підтвердилася оприлюднена раніше інформація про те, що аеропорт Ужгород відновить роботу в середині березня.

Разом з тим, варто зазначити, що на сайті авіакомпанії Ужгород поки відсутня в розкладі польотів.

"Мотор Січ" розпочала виконання регулярних рейсів Київ-Ужгород в 2013 році. У 2016 році компанія переривала польоти на два місяці, потім їх відновила, але в підсумку в тому ж році аеропорт Ужгород припинив приймати регулярні рейси. Причиною стало те, що 16 червня 2016 року минув термін дії міжурядової угоди між Україною і Словаччиною про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та експлуатацію аеропорту Ужгород (аеропорт Ужгород розташований в безпосередній близькості до словацького кордону - для зльоту і посадки в Ужгороді літаки повинні заходити в повітряний простір Словаччини. - ЦТС).

В середині грудня 2018 року державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" отримало сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу. Сертифікат EASA засвідчує відповідність "Украероруху" нормам ЄС і є підставою для отримання прав зі словацького боку для надання послуг з обслуговування повітряного руху в частині повітряного простору Словаччини.

Джерело інформації: Центр Транспортних Стратегій