Літак Ryanair виконав перший в історії комерційний рейс до Львова

Літак найбільшого європейського лоу-коста Ryanair 30 жовтня вперше в історії виконав перший комерційний рейс до Львова. 189-місцевий Boeing 737-800 бюджетника доставив з Кракова 158 пасажирів, в той час як зі Львова до Кракова вилетіли 174 мандрівника. «Запускаючи ці рейси, ми відразу почали працювати над розширенням географії польотів, але є нюанси в тому, що не у всіх країнах Європи« відкрите »небо. А взагалі моя мрія, щоб у нас був вибір різних авіакомпаній і напрямків, а, в ідеалі, щоб наш пасажир мав можливість, як у Китаї, летіти в різні частини і України, і Європи за вартістю, скажімо, 30 євро в обидва боки » , - прокоментувала прихід Ryanair до Львова гендиректор місцевого аеропорту Тетяна Романовська.

У найближчі дні маршрутна мережа бюджетника зі Львова розшириться до п'яти напрямків. 31 жовтня Ryanair почне літати з Дюссельдорфа-Веце, Меммінгена і варшавського аеропорту Модлін, а з 2 листопада запустить рейси з лондонського аеропорту Станстед.

Згідно з оприлюдненим розкладом, сумарно лоу-кост буде виконувати в тиждень 14 рейсів зі Львова. Ryanair прогнозує, що річний пасажиропотік на львівських маршрутах складе 250 тис. Чоловік.

Джерело інформації: www.avianews.com