Новий авіарейс Львів - Батумі стартує в червні

Швидке і надійне сполучення між Львовом і столицею курортної Аджарії - Батумі - забезпечить авіакомпанія Yanair, яка анонсувала відкриття рейсів з Міжнародного аеропорту «Львів» з 8 червня. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У червні буде відкрито нове авіасполучення між Львовом і Батумі (Грузія). Рейси виконуватимуться двічі на тиждень. Мінімальна ціна квитків в обидві сторони складе орієнтовно 220 доларів », - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, можливість кооперації між нашими країнами і містами величезна. Тому відкриття нового рейсу покаже, що потреба в регулярному повідомленні настільки велика, що доведеться звертатися до авіакомпанії щодо збільшення кількості рейсів.

З міста Лева на грузинський курорт можна буде літати щовівторка і щоп'ятниці. Виліт з Батумі заплановано на 13:15, зі Львова - на 16:00, тривалість польоту 2 год 50 хв.

Як розповіла кореспонденту Укрінформу начальник управлінням туризму ЛМР Галина Малець, нещодавно управління туризму і курортів Аджарії і Національна туристична організація Грузії організували промотур для туроператорів і журналістів з Львівщини. Він ознайомив з можливостями сільського та зеленого туризму в країні, з виготовленням вина і сиру, з мальовничими горами, з печерами Прометея.

"Аджарія невелика. Тому протягом тижня тут можна побачити всі її пам'ятки і разом з тим - добре відпочити. Для цього є всі умови і доступні ціни. Готелі Батумі в основному п'ятизіркові, однак для бюджетних туристів існує широка пропозиція доступних за ціною апартаментів", - зазначила Малець.

За її словами, зараз у Львові напрацьовуються туристичні продукти, які б привернули аджарців. Адже на Львівщині - багаті культурні, гастрономічні традиції, які так шанують в Грузії, цікава історична спадщина. Тому є перспективи, що рейс буде заповнений в обидві сторони, і йдеться про його продовження і на зимовий період.

Джерело інформації: Ukrinform