Qatar Airways продовжила термін безкоштовного надання готелів при перельотах через Доху

Qatar Airways продовжила термін безкоштовного надання готелів в рамках програми Free Stayover при бронюванні перельотів, які включають тривалу пересадку в Досі понад 12 годин, повідомили avianews.com в компанії.

Згідно з оновленими правилами, до 31 січня 2019 року пасажир може забронювати проживання протягом однієї доби в 4 або 5 * готелі для розміщення до 30 квітня 2019 року включно. Раніше передбачалося, що дана програма припинить свою дію в кінці 2018 року.

Умови Free Stayover передбачають безкоштовне надання готелю при виборі тривалої пересадки, навіть якщо в системі доступні пересадки менше 12 годин.

Після отримання квитків, проте не пізніше ніж за 72 години до вильоту, необхідно забронювати безкоштовне розміщення в готелі на сайті авіакомпанії.

У разі, якщо пасажир хоче залишитися в Досі на більш тривалий час, він може забронювати номер на дві доби за фіксовану плату $ 100.

У номері можливе розміщення двох дорослих і одна дитина.

Qatar Airways почала виконання щоденних рейсів за маршрутом Київ-Доха з 28 серпня 2017 року. З літнього розкладу 2019 року перевізник має намір задіяти для польотів в Україну більш місткі широкофюзеляжні авіалайнери Airbus A330 і Airbus A350. Українським громадянам для того, щоб скористатися програмою Free Stayover, не потрібно отримувати візу для виходу в місто, тому що у 2017 році Катар скасував візовий режим для громадян 80 держав, включаючи Україну.

Джерело інформації: www.avianews.com